Standardy w naszej sieci

Drogi Kliencie!

Wyznaczamy nowe standardy. Program Pomagamy W Domu I Ogrodzie . pl to skuteczny system franczyzowy dla usługodawców, ale przede wszystkim jest to nowoczesna platforma łącząca Klienta potrzebującego pomocy w domu lub ogrodzie z usługodawcą świadczącym swoje usługi z należytą starannością.

Zasadę na której funkcjonujemy można porównać np. do rolniczych grup producenckich, korporacji taksówkarskich lub spółdzielni kominiarzy. 

Przez przeprowadzoną konsolidację rynku usług dla domu i ogrodu w jednym miejscu możesz znaleźć potrzebnego fachowca, usługodawcę bądź dostawcę. Niezależnie czy poszukujesz ogrodnika, hydraulika, elektryka czy może wywrotki piasku lub kontenera na gruz.

W portalu Pomagamy W Domu I Ogrodzie . pl otrzymasz namiary na transparentnych usługodawców. Usługodawców przedstawiających się z imienia i nazwiska. Usługodawców udostępniających swój wizerunek oraz dorobek swoich prac, gdyż są pewni swoich umiejętności i doświadczeń.

Właśnie dla Twojej wygody skonstruowaliśmy naszą platformę w taki sposób, abyś nie wychodząc z domu miał możliwość odnalezienia potrzebnego usługodawcy pomagającego w domu i ogrodzie. Tak, abyś zawsze wiedział, że na PomagamyWDomuIOgrodzie.pl znajdziesz pomocnego usługodawcę.